Hands-on Hacking Essentials (HOHE) koolitus koostöös Clarified Securityga 4.–5.10.2017

Clarified Security korraldatav 2-päevane koolitus Hands-on Hacking Essentials. Tegemist on praktilise koolitusega, kus antakse terviklik pilt tänapäeva küberkurjategijate võtetest – kui lihtne on tegelikult Sinu arvuti ja seeläbi kogu ettevõtte või asutuse arvutivõrk üle võtta.

Koolitajaks on JAMES DODD, kes on Clarified Security meeskonnas praktiliste turvakoolituste lektor.

Kellele?

IT- ja infoturbe spetsialistid, süsteemiadministraatorid, IT helpdesk töötajad jt.

Teemad?

Kahepäevase koolituse tulemusena tekib osalejatel põhjalik arusaam turvatestimise olemusest ning vajadusest, ründaja mõttemaailmast ning arsenalist ja seeläbi ka parem arusaam kaitse ja monitoorimise vajadusest. Osalejad saavad kahe päeva jooksul võimaluse omal käel otsida, kompileerida ja käivitada ründeks sobivaid exploit koode ning õppida käsitlema erinevaid ründe automatiseerimise vahendeid käsureast kuni visuaalse point-and-click häkkimiseni Armitage abil.

Nõuded osaleja sülearvutile: Osaleja peab kaasa võtma oma sülearvuti, millel on võrgukaabli pesa ja vähemalt 1024×768 resolutsioon (mistahes OS, peaasi, et on olemas SSH and VNC klient). Windows kasutajad saavad kohapeal alla laadida Putty.exe ja vncviewer.exe portable app’id ja seega mingeid admin õigusi pole korporatiivkasutajatel vaja. Kogu koolitustegevus toimub ettevalmistatud koolitusserveris.

Koht?

Tallinn, Ülemiste City linnak, Lõõtsa 8 (8. korrus), Clarified Security koolitusklass

Aeg?

4.–5.10.2017 kell 09.00–17.00, lõuna- ja kohvipausid jooksvalt

Hind?

2 päeva 700 € + km

Vaata ka

Kui sa ei leidnud enda jaoks sobivat koolitust, siis anna meile sellest teada ja vaatame, mida annab teha.

Katrin Kirss

+37256806677
katrin@secsoft.ee
Skype: Katrin.Kirss

Võta meiega ühendust!