Hands-on Hacking Essentials (HOHE) koolitus koostöös Clarified Securityga 13.–14.05.2019

Clarified Security korraldatav 2-päevane koolitus Hands-on Hacking Essentials. Tegemist on praktilise koolitusega, kus antakse terviklik pilt tänapäeva küberkurjategijate võtetest – kui lihtne on tegelikult Sinu arvuti ja seeläbi kogu ettevõtte või asutuse arvutivõrk üle võtta.

Koolitajaks on Karl Kristjan Raik, koolitus toimub inglise keeles.
HOHE täpsem kirjeldus siin:  HOHEv5_Hands-on_Hacking_training.pdf

Sihtrühm
IT- ja infoturbe spetsialistid, süsteemiadministraatorid, IT helpdesk töötajad jt

Teemad
Kahepäevase koolituse tulemusena tekib osalejatel põhjalik arusaam turvatestimise olemusest ning vajadusest, ründaja mõttemaailmast ning arsenalist ja seeläbi ka parem arusaam kaitse ja monitoorimise vajadusest. Osalejad saavad kahe päeva jooksul võimaluse omal käel otsida, kompileerida ja käivitada ründeks sobivaid exploit koode ning õppida käsitlema erinevaid ründe automatiseerimise vahendeid käsureast kuni visuaalse point-and-click häkkimiseni Armitage abil.

Nõuded osaleja sülearvutile: osaleja peab kaasa võtma oma sülearvuti, millel on võrgukaabli pesa ja vähemalt 1024×768 resolutsioon (mistahes OS, peaasi, et on olemas SSH and VNC klient). Windows kasutajad saavad kohapeal alla laadida Putty.exe ja vncviewer.exe portable app‘id ja seega mingeid admin õigusi pole korporatiivkasutajatel vaja. Kogu koolitustegevus toimub ettevalmistatud koolitusserveris.

Asukoht
Clarified Security koolitusklass, Lõõtsa 12 (8. korrus), Tallinn, Ülemiste City linnak

Aeg
13.–14.05.2019 VÄLJA MÜÜDUD!!!

Koolitus toimub kahel järjestikusel päeval kell 9.00–17.00, millest 2*10 min kulub kohvipausideks ning 30 min lõunaks. Lõuna ei sisaldu koolituse hinnas.

Hind
2 päeva 700 € + km

Registreeru koolitusele, kirjutades info(at)securitysoftware.ee.

Vaata ka

Kui sa ei leidnud enda jaoks sobivat koolitust, siis anna meile sellest teada ja vaatame, mida annab teha.

Registreerimine ja info

+372 669 9707
info(at)securitysoftware.ee

Võta meiega ühendust!

Soovin liituda Security Software koolituste uudiskirjaga.