Infoturbekoolitus turbeteadlikkuse tõstmiseks

Korraldame infoturbekoolitusi töötajate üldise turbeteadlikkuse tõstmiseks

Sihtgrupp

  • Asutuse /ettevõtte  töötajad, kes igapäevaselt töötavad arvutitega ettevõtte arvutivõrgus ja/või väljaspool seda ning kasutavad sülearvuteid ja kaasaskantavaid seadmeid, millega samuti liigutatakse asutusele/ettevõttele kuuluvat (info)vara.
  • Kontoriametnikud, spetsialistid, keskastme- ja tippjuhid, kes tegelevad igapäevaselt info töötlemisega ning kellel on üle keskmise ligipääs erinevatele asutuse/ettevõtte infosüsteemidele ja/või ettevõtte erineva kriitilisuse tasemega (sise)informatsioonile.

Iga koolitus valmib nn rätsepatööna, kus arvestatakse ettevõtte tegevusvaldkonda, ärikriitilise info hulka ja töötajate eelnevaid tehnilisi teadmisi.

Enne koolituse toimub turvakonsultatsioon, mille käigus kogutakse informatsiooni ettevõtte prioriteetide,  üleelatud intsidentide ja igapäevase reaalse olukorra kohta. Samuti viiakse ohtude efektiivsemaks kirjeldamiseks eelnevalt läbi erinevaid nn turbeintsidente, milles lepitakse koolituse tellijaga täpselt kokku.

Koolituse võimalik ülesehitus

  • Sissejuhatav moodul, kus keskendutakse tänase päeva töövahendite ajaloole, praegustele funktsioonidele ja nende seotusele ettevõtte/asutuse infovaraga.
  • Infoturvet kirjeldav moodul, kus keskendutakse erinevatele sellega seotud teemadele.

Koolitus on saanud osalejatelt väga positiivset tagasisidet, kes saavad omandatut kasutada lisaks töökeskkonnale ka oma igapäevastes arvuti ja telefoniga seotud toimingutes.  Samuti teeb koolitus elu lihtsamaks IT-osakonnal, kes ei pea enam lahendama lihtsamaid turbeintsidente, ja ka juhtkonnal, kes saab paremini aru, miks ja milliseid turbelahendusi on vaja, et aidata kaitsta  ettevõtte/asutuse infosüsteeme ning intellektuaalset vara.

Vaata ka

Kui sa ei leidnud enda jaoks sobivat koolitust, siis anna meile sellest teada ja vaatame, mida annab teha.

Saada oma päring või helista

+372 669 9707
info(at)securitysoftware.ee

Võta meiega ühendust!

Soovin liituda Security Software koolituste uudiskirjaga.