SOOVIN OMA ETTEVÕTTE ANDMEID KAITSTA, ET NEED KONKURENDI VALDUSSE EI SATUKS

Meie lahendus:

Tänapäevased andmelekke vältimiseks mõeldud lahendused võimaldavad olla kindlad, et Sinu ettevõttest ei leki info tahtlikul ega tahtmatul moel. Kaitstuks jäävad Sinu e-post, ettevõtte finantsinfo, kliendibaasid, tarnijate hinnakirjad, spetsiifiline info ettevõtte põhitegevuse kohta jpm.- kõik see, mis on ettevõttele oluline väärtus ja mille sattumine võõrastesse kätesse võib tähendada hindamatut majanduslikku kahju.

Andmete kaitsmise lahendused võimaldavad kliendipõhiselt tuvastada ja tõkestada infolekkeid, saavad reeglipõhiselt aru milline info on konfidentsiaalne ja tõkestavad sellise info sattumist valedesse kätesse, mis võib juhtuda nt läbi e-posti, copy-paste, screenshot’i. Lisaks jääb igast tegevusest järgi jälg, mille abil on võimalik täpselt ja isikupõhiselt info liikumist ka tagantjärele tuvastada.

Kindlasti on üheks peamisemaks ohuks on ka USB seadmete kontrollimatu kasutamine, mis kätkeb endas suurt turvariski – imelihtsalt käib nuhkvara kopeerimine sinu arvutisse läbi suvalise USB-ga ühendatava seadme, olgu selleks seminaril kingitud mälupulk, leitud CD plaat, tuttava iPhone või naabrilt laenatud väline kõvaketas. McAfee viirusetõrjelahendused sisaldavad ka portide kaitsmiseks mõeldut, mis võimaldavad vastavalt soovile kas portite kasutamist monitoorida või siis vajadusel osaliselt või täielikult kinni keerata.

Sülearvutite kaotamise või varguse vastu aitavad krüpteerimislahendused, mida on väga lihtne kasutada. Krüpteerimine aitab kindlustada, et eelpool nimetatud juhtudel on varastatud seade ainult kasutu kast ja arvutisse salvestatud ärikriitilist infot keegi teine enda huvides kasutada ei saa.

Lisaks krüpteerimistarkvarale võib kasutada ka spetsiaalseid krüpteeritud mälupulki, mis sisaldavad ka aktiivset viirusetõrjet. Mälupulkadel olev info on kaitstud erinevate autentimisvõimalustega, olles sealjuures koheselt kasutatav igas arvutis.

Võta meiega ühendust!