VIIRUSED JA PAHAVARA RÜNDAVAD ETTEVÕTTE ARVUTEID NING SPÄMM UMMISTAB POSTKASTE

Meie lahendus:

Pakume maailmas kõrgelt hinnatud McAfee viiruse- ja spämmitõrje lahendusi kõigile levinud operatsioonisüsteemidele ja teenusplatvormidele. Ründetuvastusega töökoha tulemüüri olemasolu tagab turvalisuse avalikes võrkudes, nagu nt kohvikud, lennujaamad jne.

Kuna kogu ettevõtte arvutipark on keskselt hallatav, siis on alati olemas kindlustunne, et arvutitel on viirusetõrje up-to-date ja igal hetkel on vajalik info ettevõtte arvutite turvalisuse kohta lihtsasti kättesaadav. Viirused ja pahavara levivad tänapäeval suuremas osas veebilehtede vahendusel, mistõttu on vajalik suuta kontrollida ja vajadusel piirata veebiliiklust, mis tagab spämmi- ja viirustevaba töökeskkonna.

Veebi- ja spämmifilter hoiab ettevõtte arvutid puhtana rämpspostist ning võimaldab reguleerida kogu veebiliiklust sellisel kujul, et arvutitesse jõuab vaid puhas ja soovitud info. Lisaks saab olla kindel, et töötajad kasutavad tööarvutit turvaliselt ja just töö tegemiseks, selle asemel, et lüüa aega surnuks sotsiaalmeedia portaalides, töökuulutusi sirvides, pornosaitidel või veebipoodides.

Lahendusele lisab funktsionaalsust võimalus kasutada veebilehtede sisuanalüüsi, mille abil saab vastavalt kehtestatud reeglitele soovimatute lehtede külastamist kas piirata või takistada. Kokkuvõttes aitavad kõik need regulatsioonid töötajatel tegeleda just sellega, milleks nad tööle on tulnud. Filter on suurepärane abivahend nii ettevõtte tööjõu kui tehniliste ressursside efektiivsuse tõstmiseks läbi lihtsate meetodite.

Enamiku McAfee lõppkasutajale mõeldud turvalahendustest tuleb vaikimisi kaasa ka valgusfoori põhimõttel töötav standardiks saanud site advisor, mis hoiatab kasutajat ohtlikule veebilehele sattudes.

Võta meiega ühendust!