Krüptoviirus krüpteerib Sinu arvuti sisu ja Sa kaotad kogu tehtud töö ja kõik perepildid?

 

Krediitkaardi informatsioon lekib ja pangakonto tehakse tühjaks?
E-posti kasutajanimed ja paroolid kaovad, keegi saadab Sinu nime alt kirju koos pahavaraga?
Keegi saab juuredepääsu ettevõtte serveris olevale teabele ja võtab üle arvuti ja pilveteenused?

Need on reaalsed igapäevased ohud, millega meie kliendid kokku puutuvad. Tihti ei mõelda sellele enne, kui kahju on juba tekkinud. Hea uudis on see, et päris paljusid ohte on võimalik ennetada ja turvanõrkusi oluliselt vähendada. Just sellepärast töötasime välja raudmüüriteenuse, millega on lihtne liituda ja mugav kasutada.

9 PÕHJUST, MIKS eelistada RAUDMÜÜRi

Kaasaegne ja testitud tehnoloogia

Teenuse on välja arendanud maailma edukaim pilvepõhiste infoturbelahenduste labor Sophos, mille lahendust kasutavad 100 000 ettevõtet ja 100 miljonit kasutajat 150 riigis. Lisaks oleme ehitanud omaenda turvakeskuse, kus analüüsime Sophose tehnilise lahenduse saadetud turvaohtude infot.

Eestis asuv juhtimiskeskus

Kõik kriitilised avastused vaatame üle ja kogemustega turvakeskuse operaator teeb otsuse, mida tegema peab. Lisaks automaatikale on meil reaalsed inimesed juhtimiskeskuses, kes tegelevad intsidentidest teatamisega ja lahenduskäikude soovitamisega. Sinu jaoks on kõik automaagiline.

Lihtne liituda

Saadame unikaalse lingi, mille abil mõne klõpsuga Raudmüür arvutisse paigaldada. Kui arvuteid on mitmeid, saame aidata ka automaatse paigalduslahendusega kõikidesse arvutitesse.

IT-mehe vaba

Oskad kasutada Microsoft Wordi või saata e-kirja? Kui jah, siis saad seadistusega ise hakkama ja ei vaja lisajõudu. Meie jagame teiega vastutust ja hoolitseme tehnoloogia toimimise eest.

Soodne

Kuutasu ühe arvuti kohta on 2,70 (+km), mis on soodsam kui tassitäis kohvi Tallinnas.

Kuupõhine arvestus

Mugav viis kulud optimaalsed hoida ja pole vaja korraga suuri summasid välja käia. Maksad kuu kaupa ja vastavalt sellele, mitut arvutit Raudmüür kaitseb.

Igakuised aruanded

Tagame läbipaistvuse ja näitame, kas ka tegelikult Sinu arvutit rünnatakse. Teeme iga kuu ülevaatlikud aruanded, mis annavad teile lihtsa ja selge ülevaate tehtust.

Kaitse ka kodust võrku

Koduarvutid on võimalik sama teenusega liita ja sellega ka pere arvuti kasutamine turvalisena hoida.

30 päeva tasuta

Kui pole veel otsustanud, et soovid oma arvuteid Raudmüüriga kaitsta, proovige tasuta 30 päeva.

KAS SEE TEENUS SOBIB MINU ETTEVÕTTELE?

Teenus sobib väiksele ja keskmisele ettevõttele alates 1 arvutist kuni 50 arvutini. Soovi korral saab teenust laiendada ja lisada turvakihte. Kui ei soovi pilvepõhist haldust, on võimalik paigaldada server sisevõrku. Lihtsasti saab lisada täiendavat kaitset, nagu kettakrüpto, andmekaitse, e-posti ja veebilehitseja kaitse.

Tasuta asjad on head, aga need ei paku lõplikku lahendust ja on loodud rohkem turundustööriistadeks kui tegelikuks viirusetõrjeks. Kuigi olete varem ostetud antiviiruse arvutisse paigaldanud, ei pruugi see praegusel ajal enam nii tõhusalt kaitsta nagu mõned aastad tagasi. Uued ohud tekivad kiiremini kui antiviiruse uuendused. Oleme teie proaktiivne partner, kes saab aru ohumaastikust ja jälgib selle arenguid. Teeme infoturbe otsused teie eest. Minimeerime vääravastusi ja saadame info tegelikest turvaaukudest, mis vajab teie tähelepanu. Meile saab ka igal ajal helistada ja nõu küsida kõigil infoturbega seotud teemadel.

PROOVI 30 PÄEVA TASUTA!

  1. Registreeru meie kodulehel, helista või kirjuta.
  2. Saadame Sulle lingi, mille kaudu saad tarkvara arvutisse paigaldada.
  3. Kasuta teenust 30 päeva tasuta. Teatame Sulle kriitilistest ohtudest ja saadame kuu lõpus kokkuvõtva aruande.
  4. Kui oled teenusega rahul, sõlmime lepingu ja oled kaitstud ka edaspidi. Teenusest loobumiseks eemalda tarkvara arvutist ilma mingite kohustusteta.

Võta meiega ühendust

Kontaktid

Tel +372 669 9709
Mob +372 5663 7711
heiti[at]securitysoftware.ee