Teenused

Infoturbe seireteenus

Infoturbe seireteenus annab tervikliku ülevaate organisatsiooni infotehnoloogia (IT) turvalisusest. Ülevaade on seda olulisem, mida tundlikum on teile usaldatud informatsioon, seda näiteks nii ärisaladuste kui ka kliendiandmete näol.

KONSULTATSIOONID

Olete kindel, et teie ärisaladused, sh töötajate ja klientide andmed on kaitstud? Julgustame kaasama meie ettevõtte spetsialiste nendele ja paljudele teistele küsimustele vastama.

RAUDMÜÜR

Raudmüür on ettevõtetele mõeldud viirtustõrje ja tulemüür ning lisaks Eestis asuv juhtimiskeskus operatiivseteks toiminguteks. Teenus sobib väiksele ja keskmisele ettevõttele alates 1 arvutist kuni 50 arvutini, on lihtne paigaldada ja kasutada. Tagame läbipaistvuse ja näitame, kas ka tegelikult Sinu arvutit rünnatakse. Teeme iga kuu ülevaatlikud aruanded, mis annavad Sulle lihtsa ja selge ülevaate tehtust. Kõik kriitilised avastused vaatame üle ja kogemustega turvakeskuse operaator teeb otsuse, mida tegema peab. Lisaks automaatikale on meil reaalsed inimesed juhtimiskeskuses, kes tegelevad intsidentidest teatamisega ja lahenduskäikude soovitamisega. Sinu jaoks on kõik automaagiline.

Lisaks on see mugav viis kulud optimaalsena hoida ja pole vaja korraga suuri summasid välja käia. Maksad kuu kaupa ja vastavalt sellele, mitut arvutit Raudmüür kaitseb. Kuutasu ühe arvuti kohta on 2,70 (+km), mis on soodsam kui tassitäis kohvi Tallinnas.

KOOSTÖÖPARTNERID